CABLU DE ÎNCĂLZIRE AUTOREGLABIL 40W/M TESR-40-AO E.NEXT
Preţ fără taxe 53.26Lei
Preţ inclusiv taxe 63.91Lei
  • Cod:
    h12550073
Livrare estimata
în afara Varna începe la 40.73Lei pentru Varna începe de la 40.73Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 82 în stoc
Producător:
Comandă rapidă
Doar 4 câmpuri de completat
Noi vă vom contacta pentru finalizarea comenzii.
Informatii privind conformitatea
Specificații tehnice
Articol: h12550073
Tip cablu: Bifilar
Rezistență: 15,29 Ω/km la 20°C
Ecran: Folie de aluminiu
Izolație externă: TPE-O (olefină termoplastică)
Temperatură maximă de funcționare: +65 °C
Putere: 40 W
Înălțime: 4,8 mm
Lățime: 13 mm
Tensiune de alimentare: 230 V
Putere nominală: 40 W la +10°C