Prima pagină Alimentarea echipamentelor de joasă tensiune Contactoare CONTACTOR E.INDUSTRIAL.UKC.65.380, 65A, 380V, 3P, 1NO+1NC E.NEXT
CONTACTOR E.INDUSTRIAL.UKC.65.380, 65A, 380V, 3P, 1NO+1NC E.NEXT
Preţ fără taxe 247.81Lei
Preţ inclusiv taxe 297.37Lei
  • Cod:
    i.0090039
Livrare estimata
în afara Varna începe la 44.86Lei pentru Varna începe de la 44.86Lei
pentru Varna începe de la 17.68Lei în afara Varna începe la 18.43Lei
Avem 9 în stoc
Producător:
Comandă rapidă
Doar 4 câmpuri de completat
Noi vă vom contacta pentru finalizarea comenzii.
Informatii privind conformitatea
Caracteristici tehnice
Articol: i.0090039
Număr de poli: 3
Tensiunea de rezistență la impact Uimp: 8 kV
Categoria de aplicație: AC-3
Tipul și numărul de contacte suplimentare: 1NO+1NC
Suprasarcină maximă pe termen scurt (t≤1 s): 18×In
Altitudine deasupra nivelului mării: 2000 m
Tensiunea de izolație Ui: 690 V
Tensiunea nominală de funcționare Ue: AC 400/660 V
Tipul de curent: AC
Tensiunea bobinei de comandă Uc: 380 V
Frecvența nominală: 50 Hz
Puterea nominală a motorului controlat AC-3: 30 kW
Gradul de poluare a mediului: 3
Curentul nominal de funcționare (AC-3): 65 A
Gradul de protecție: IP20
Respectarea standardelor: DSTU EN 60947-1; EN 60947-4-1
Metodă de eliminare: predare către o firmă specializată
Durabilitate mecanică/electrică, cicluri: ≤8.000.000 / 800.000
Interval temperatură de funcționare: -25…+40 °C
Montare: pe șină DIN 35 mm